RÁDIOFREKVENCIA

                             

je metóda založená na elektromagnetickom vlnení, bez narušenia integrity kože. Aplikuje sa ňou energia

do hlbších vrstiev dermis a do subdermálneho tkaniva, čím dochádza k aktivácii fibroblastov a tvorbe kolagénu a elastínu.

 

                           

Výhody rádiofrekvenčnej kúry

- vysoká účinnosť pri spevnení ochabnutej pleti
- vysoká účinnosť v boji s lokálne nahromadeným tukom
- efektívne zmiernenie prejavov celulitídy
- účinné vyhladenie jaziev a strií
- jednoduchá a bezpečná technika
- neinvazívna metóda
- presné zacielenie na ošetrovanú oblasť
- ideálna pre ošetrenie väčších plôch i menších partií
- čas ošetrenia
- okamžitý aj trvalý efekt

 

Rádiofrekvencia je veľmi efektívna a neinvazívna metóda, ktorá si nevyžaduje žiadne operačné zákroky, bolestivé injekcie alebo dlhodobú rekonvalescenciu. Podstatou tejto metódy je, že prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Celulitída, ktorá vznikla tým, že sa tukové bunky nafúkli a zadržiavali vodu, je postupne odbúravaná.Po ošetrení daného miesta rádiofrekvečnými vlnami sa môže objaviť mierne začervenanie pokožky, to však po krátkom čase pominie. Taktiež sa odporúča dodržiavať pravidelný pitný režim a ošetrovať pokožku hydratačným krémom. Po absolvovaní rádiofrekvencie nie je vhodné navštevovať solárium, saunu alebo sa príliš fyzicky namáhať.Výhodou rádiofrekvencie je, že sa dá aplikovať takmer na celé telo. Aplikácia je rýchla, bezbolestná, pre klienta komfortná a výsledok je dlhodobý. Je však potrebné dodržiavať zdravú životosprávu. Táto metóda je taktiež vysokoúčinná aj pri  ovisnutej pokožke na lícach, či pri dvojitej brade (pri ochorení štítnej žlazy neodporúčam radiofrekvenčné ošetrenie). Veľmi vhodná je kombinácia tejto výkonnej metódy s manuálnou lymfatickou drenážou a špeciálnym zábalom alebo maskou. Vtedy sú prvé výsledky na tvári viditeľné už po dvoch sedeniach. Na tele výsledky spozorujete taktiež od druhého sedenia.

 

Odporúčaný cyklus ošetrení:

5 až 8 ošetrení, raz za 14-dní. Videteľné výsledky už po 2.ošetrení.  Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame zvýšený prísun tekutín (denne 2-3 litre), vitamínu C, drenážna masáž a mierna fyzická aktivita.

 

Kontraindikácie

ZÁVISIA OD OŠETROVANEJ OBLASTI

* preberú sa pri konzultácii, nižšie uvedené všetky:

 

kardiostimulátor, osoby s veľkými metalickými implantátmi, počas gravidity, vážne formy diabetes, pri flebopatiach (žilové ochorenie) a kolagenoplatiach (osteoporóza, rednutie kostí), nedávne kolagénové výplne, pri závažných kardiovaskulárnych ochoreniach, vysoký krvný tlak, počas terapie retinoidmi (retinoidy tvoria skupinu chemických látok príbuzných vitaminu A, využívajú sa pri liečbe akné a psoriazy), dermatitída, infekčné ochorenie pokožky, zhubný nádor, pri čerstvých poraneniach pokožky, menštruácia, dojčenie
 

Cena tvárového ošetrenia: 40 Eur

Cena telového ošetrenia: 45 Eur

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie