CHEMICKÝ PEELING

 

LUXUSNÉ OŠETRENIA PLETI CHEMICKÝM PEELINGOM ŠETRNÝM K VAŠEJ PLETI

 

 

1. chemickým peelingom SeS Derma

a

2.chemickým peelingom PRIMALUCE od BIOLINE

 

 

Chemický peeling patrí medzi revitalizačné metódy. Na ošetrovanú pokožku sa nanášajú koncentrované ovocné kysliny, ktoré jemne obrusujú povrchovú vrstvičku kože, vzniká stimulácia obnovy buniek, pôsobia aj na hlbšie vrstvy kože,  čím je výsledok stabilnejší. Aplikuje sa z viacerých dôvodov, buď ako prostriedok na ceste k omladeniu a regenerácii pokožky, alebo k eliminovaniu drobných nedostatkov na pleti.  Zákrok je nebolestivý, môžete cítiť len jemné štipkanie, nie je agresívny, veľmi dobre znášaný klientkami, výsledok je viditeľný ihneď, pleť je jemnejšia a hladšia. Možné vykonať ako samostatné ošetrenie, napríklad pred spoločenskou udalosťou na omladenie, prejasnenie a rozžiarenie pleti, alebo ako kúru pri konkrétnom probléme v nižšie stanovenom odstupe a podľa stavu pleti.

 

 

1. chemický peeling SeS Derma

Ošetrenia sú zamerané na:

 

• rozjasnenie, regeneráciu, spevnenie, vyhladenie, omladenie

unavenej a vystresovanej pleti - aktivácia znovutvorby kolagénu a elastínu, obnovuje bunky pokožky, redukuje pigmentáciu pleti, má protizápalový a hydratačný účinok,stiahuje rozšírené póry, má vyhladzujúci účinok a je vhodný i na veľmi citlivú pokožku. (frekvencia 1 x 2-3 týždne, počet - podľa vlastného uváženia)

 

• lifting, regeneráciu, spevnenie, vyhladenie, omladenie

vhodné na zelú a stárnucu pokožku, najmä na spevnenie pokožky a elimináciu vrások. Pre intenzívnejší účinok sa aplikuje po chemickom peelingu liftingová ampulka a prevedie sa liftingová masáž špeciálnym krémom. (frekvencia 1 x 2-3 týždne, počet - podľa vlastného uváženia)

 

• šetrnú hĺbkovú elimináciu hyperpigmentácie

na normálnu a citlivú pleť s hyperpigmentáciou, hydratovanie pokožky, spevnenie pokožky, stimulácia kolagénu a elastínu, Chemický peeling dopomáha aj k regulácii tvorby melanínu. Zosvetľuje preto už vzniknuté pigmentové fľaky. Posilňuje obranyschopnosť pokožky a čiastočne zamedzuje vzniku ďalších škvŕn, samozrejme je nutné používať vysoký ochranný faktor, na záver ošetrenia aplikujeme protipigmentačné sérum. Chemický peeling odporúčame spojiť s diamantovou dermabráziou, v kombinácii oboch je účinok výraznejší, taktiež je možné použiť ampulku proti pigmentácii. Frekvencia ošetrenia 1 x 2-3 týždne, pri kúre odporúčaných 5-6 ošetrení)

 

• ošetrenie pre oči a pery

jediný peeling pre oči a pery - rozjasňujúce, spevňujúce, vyhladzujúce, proti kruhom a vačkom pod očami. (frekvencia ošetrení 1 x 2-3 týždne, počet - podľa vlastného uváženia)

 

Cenník:

Ošetrenie rozjasňujúce, omladzujúce, regeneračné pre citlivú pleť 30 Eur

Ošetrenie liftingové, omladzujúce, regeneračné, spevňujúce: 30 Eur

Ošetrenie tváre proti hyperpigmentácii: 30 Eur

Ošetrenie kuperóznej pleti: 30 Eur

Ošetrenie očného okolia: 10 Eur ( s "C" maskou 18 Eur )

 

(treba počítať s tým, že pleť sa pri tomto ošetrení môže jemne šúpať)

 

 

 

 

Diamantová dermabrázia, k ošetreniam chemickým peelingom (zvýšenie účinnosti) + 6,60 Eur

* kombinácia sa neodporúča pri chemickom peelingu zameranom na aktívne akné

 

 

                                                                                 

 

 

2. možnosť

chemický peeling PRIMALUCE

od luxusnej kozmetickej značky BIOLINE

 

PRIMALUCE – chemický peeling na báze 40% AHA kyselín, bieliace ošetrenie na minimalizáciu a odstránenie pigmentových škvŕn, redukciu vrások, jazvičiek a fľakov po akné. Ošetrenie sa prevádza v jesenom a zimnom období, je potrebných v závislosti od stavu pleti 4-6 ošetrení, frekvencia ošetrenia 2-3 týždne.

Cena: AKCIA  30 Eur (pôvodne 35 Eur)

 

 

Kedy nie je možné zákrok vykonať?

Ak má klient aktívny herpes simplex, vírusovú bradavicu v mieste peelingu, užíva isotretinoinu / Roaccutan / v posledných troch mesiacoch, alebo má v anamnéze tvorbu hypertrofických jaziev, zákrok sa nevykonáva v tehotenstve, v období počas ktorého sa vykonáva chemický peeling je nevyhnutné vyhýbať sa slnečnému žiareniu a pobytu a opaľovaniu sa v soláriu. 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie