ALISSA BEAUTÉ

NA STRÁNKACH PRACUJEME

 

 

ALISSA BEAUTÉ - profesionálna talianska kozmetika na bylinnej báze, neparfumovaná a zbavená alergénov. Vznikla vo výskumných laboratóriách na základe tých najmodernejších vedecko-technických výskumov v oblasti pleťovej kozmetiky a nanotechnológií.
Produkty každej rady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký špecifický účinok, vyvážené receptúry a unikátne zloženie aktívnych látok, pre rôzne typy pleti.Ponúkam niekoľko línií pre potreby rôznych typov pleti:

 


ESSENTIAL

na všetky typy pleti.
 

 

Ošetrenie LIFT AGE

Ošetrenie ENERGY LIFE so ženšeňom

Ošetrenie revitalizing DNA

na pleť s prejavmi starnutia.

Línie zahrňujú niekoľko druhov ošetrení pleti napr. regeneračné ošetrenie, ktoré má antioxidačný účinok, spomaľuje starnutie, stimuluje metabolizmus, hydratuje, zjemňuje a vyživuje pleť.
Ošetrenia sú vhodné na pleť vädnúcu, so známkami starnutia, stresovanú, s tvorbou vrások. Vypĺňa a zmierňuje vrásky, ukľudňuje, hydratuje, pôsobí proti voľným radikálom.
 

 

MELASTOP

na pleť s tvorbou pigmentových škvŕn, jaziev po akné a na pleť s prejavmi starnutia (chemický peeling). výrazne liftingové ošetrenie zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, vybieľuje, regeneruje a hydratuje. Kyselina mandľová odstraňuje odumreté bunky, vybieľuje pigmentové škvrny, stimuluje syntézu kolagénu, regeneruje, zmierňuje produkciu mazu a tvorbu jaziev. Toto ošetrenie nie je vhodné prevádzať v letných mesiacoch, po ošetrení je treba pleť denne chrániť vhodným krémom s ochranným faktorom (napr. bieliaci výživný krém MelaStop SF 30). Bezprostredne po ošetrení sa nesmie ísť do sauny, solária, slniť sa (minimálne 3 dni), zo skúseností pri pokožke s hyperpigmentáciou je vhodné vyhýbať sa celkovo slnku a soláriu.

 

THALASSO

línia vhodná na všetky typy pleti, aj na pleť so známkami starnutia. profesionálne ošetrenie na princípe thalasso terapie s blahodárnymi účinkami mora. Jedná sa o intenzívne ošetrenie pleti so známkami starnutia a stratou hydratácie. Morské riasy dodávajú pleti chýbajúce minerály, proteíny a hydratáciu. Napomáhajú k zníženiu hĺbky vrások a zanechávajú pleť jasnú a vypnutú.

 

PONÚKAME EŠTE VIAC DRUHOV OŠETRENÍ, VEĽA NOVINIEK,

PRESNE NA MIERU VAŠEJ PLETI.

 

 

 

DRUHY A CENY  OŠETRENÍ

 

Ošetrenie ESSENTIAL - vhodné na všetky typy pleti
(čistenie pleti, enzymatický, alebo morský peeling, kompenzačné sérum, vhodná bioaktívna látka, masáž, maska a krém) 25 €

 

 

 

Ošetrenie THALASSO

(odlíčenie pleti, enzymatický peeling + peeling ultrazvukovou  škrabkou, kompenzačné sérum, bioaktívna látka, masáž tváre, sérum, maska, krém) 28 €

 

 

Reneračné ošetrenie Lift Age, ošetrenie ENERGY LIFE so ženšeňom, ošetrenie revitalizing DNA
(odlíčenie pleti, enzymatický peeling + peeling ultrazvukovou škrabkou, kompenzačné sérum, masáž tváre, sérum, maska, krém) 30 € 

 

 

Ošetrenie hyperpigmentácie MELANSTOP
(odlíčenie pleti, chemický peeling-kyselina mandľová, kompenzačné sérum, sérum melanstop fototerapia zeleným svetlom, masáž, melanstop maska, melanstop krém) 28 €

 

 

Ošetrenie oči + ústa

(odlíčenie očí, revitalizačná maska, krém na okolie očí a úst)  5 €

 

 

Bio aktívne látky

aktívne séra navyše (6 kvapiek)  + 1 €  (kyselina hyaluronová, collagen, elastin, argan oil)

                                                  + 0,6 € (ostatné)

 

 

* prípravky je možné zapracovať ultrazvukom, príp. galvanickou žehličkou, pri vybraných kompletných ošetreniach zdarma.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie