ALISSA BEAUTÉ

 ALISSA BEAUTÉ - profesionálna talianska kozmetika na bylinnej báze, neparfumovaná a zbavená alergénov. Vznikla vo výskumných laboratóriách na základe tých najmodernejších vedecko-technických výskumov v oblasti pleťovej kozmetiky a nanotechnológií.
Produkty každej rady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký špecifický účinok, vyvážené receptúry a unikátne zloženie aktívnych látok, pre rôzne typy pleti.Ponúkam niekoľko línií pre potreby rôznych typov pleti:

 

Ošetrenie LIFT AGE

Ošetrenie ENERGY LIFE so ženšeňom

LONGEVITY 40+

na pleť s prejavmi starnutia.

Línie zahrňujú niekoľko druhov ošetrení pleti napr. regeneračné ošetrenie, ktoré má antioxidačný účinok, spomaľuje starnutie, stimuluje metabolizmus, hydratuje, zjemňuje a vyživuje pleť.
Ošetrenia sú vhodné na pleť vädnúcu, so známkami starnutia, stresovanú, s tvorbou vrások. Vypĺňa a zmierňuje vrásky, ukľudňuje, hydratuje, pôsobí proti voľným radikálom. Ovplyvňujú správnu reprodukciu buniek, podporujú tvorbu všetkých druuhov kolagénu vďaka novej generácii peptidov.
 

 MELASTOP

na pleť s tvorbou pigmentových škvŕn, jaziev po akné a na pleť s prejavmi starnutia (chemický peeling). výrazne liftingové ošetrenie zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, vybieľuje, regeneruje a hydratuje. Kyselina mandľová odstraňuje odumreté bunky, vybieľuje pigmentové škvrny, stimuluje syntézu kolagénu, regeneruje, zmierňuje produkciu mazu a tvorbu jaziev. Toto ošetrenie nie je vhodné prevádzať v letných mesiacoch, po ošetrení je treba pleť denne chrániť vhodným krémom s ochranným faktorom (napr. bieliaci výživný krém MelaStop SF 30). Bezprostredne po ošetrení sa nesmie ísť do sauny, solária, slniť sa (minimálne 3 dni), zo skúseností pri pokožke s hyperpigmentáciou je vhodné vyhýbať sa celkovo slnku a soláriu.

 

DELICATE

línia vhodná na citlivú a kuperóznu pleť na posilnenie cievnych stien, skľudňuje sčervenanie zmenou teploty a predchádza mu. Napomáha udržiavať pocit pohodlia a dlhodobej úľavy.

 

AQUA SENSE

línia vhodná na všetky typy pleti, aj na pleť so známkami starnutia a aplikovať sa môže počas všetkých ročných období. Vysoko sofistikovaná formula hydratuje pokožku v 360 stupňoch a obnovuje lipidovú vrstvu pokožky pre hladký povrch, zlepšuje bunkový metabolizmus a proces revitalizácie pokožky, tiež spomaľuje stárnutiu pokožky. Nová generácia peptidov zjemňuje vrásky, zlepšuje elasticitu a jemnosť pokožky.

 

PLATINUM

rozjasňujúce anti-age ošetrenie pre pleť s otvorenými pórmi, nerovnomernou štruktúrou a tonusom s mimickmi vráskami. Pomáha obnoviť rovnováhu v kožnej bariére, platinový prášok má protivráskový efekt, rozpustné polysacharidy ľalie majú filmofénny účinok, čo podporuje pružnosť a hydratáciu. Kmeňové bunky podporujú obnovu a vitalitu buniek pleti.

 

 

PONÚKAM OŠETRENIA AJ PRESNE NA MIERU VAŠEJ PLETI.

 

 

 

DRUHY A CENY  OŠETRENÍ

 

 

Ošetrenie AQUA SENSE

(odlíčenie pleti, enzymatický peeling + peeling ultrazvukovou  škrabkou, kompenzačné sérum, bioaktívna látka, masáž tváre, sérum, 2Xmaska, krém) 40 €

 

 

Reneračné ošetrenie Lift Age, ošetrenie ENERGY LIFE so ženšeňom, longevity
(odlíčenie pleti, enzymatický peeling + peeling ultrazvukovou škrabkou, kompenzačné sérum, masáž tváre, sérum, maska, krém) 40€ teraz AKCIA ŽENŠEŇ 35€

 

 

Ošetrenie hyperpigmentácie MELANSTOP
(odlíčenie pleti, chemický peeling-kyselina mandľová, kompenzačné sérum, sérum melanstop, masáž, melanstop maska, melanstop krém) 30 €

 

Ošetrenie DELICATE

(odlíčenie pleti, enzymatický peeling + peeling ultrazvukovou škrabkou, kompenzačné sérum, bioaktívna látka, masáž tváre, sérum, 2Xmaska, krém) 35 €

 

Ošetrenie PLATINUM

(odlíčenie pleti, enzymatický peeling + peeling ultrazvukovou škrabkou, kompenzačné sérum, masáž tváre, sérum, maska, krém) 30 €

 

 

 

Ošetrenie oči + ústa

(odlíčenie očí, revitalizačná maska, krém na okolie očí a úst)  5 €

 

 

Bio aktívne látky

aktívne séra navyše (6 kvapiek)  + 1 €  (kyselina hyaluronová, collagen, elastin, hydra, lifting)

                                                  + 0,6 € (ostatné)

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie