BIOLINE

je luxusná talianska profesinálna kozmetika. Produkty vysokej kvality sú vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu s čo najväčším využitím súčinnosti medzi prírodou a vedeckým výskumom. Používame najmodernejšie aktívne látky získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, kvetín a aktívne látky z mora. Bioline sa drží na špičke vo využití novej biotechnológie. V produktoch začal ako prvý využívať nanotechnológie – v roku 2005, o 4 roky neskôr rastlinné kmeňové bunky. Preto máte istotu, že váš salón bude pracovať v súlade s najnovšími trendami vo svete kozmetiky. značka Bioline bola založená v roku 1979. Dnes pôsobí už v 50 krajinách sveta. Pre vás týchto 30 rokov vývoja znamená istotu, že získavate úspešného a rokmi povereného výrobcu kvalitnej profesionálnej kozmetiky.       

 

V ponuke sú tieto luxusné ošetrenia:

 

1. Na ochabnutú pleť kmeňové bunky  Details of Beauty

2. Liftingové ošetrenie LIFTING CODE

3. OŠETRENIA VITANGE 79: hydratačné, na citlivú pleť, revitalizačné,  na aknóznu pleť

4. Chemický peeling PRIMALUCE (bieliace ošetrenie proti nedokonalostiam pleti)

 

             

1. Details of Beauty - rastlinné kmeňové bunky pracujú pre Vašu krásu

 * pri potrebe spevnenia pleti, omladenia, nadobudnutia objemu najvhodnejšie ošetrenie*

     LUXUSNÉ OŠETRENIE kmeňovými bunkami s vysokou koncentráciou

( krk a dekolt, tvár)

 

Kmeňové bunky sú základnými bunkami, ktoré majú schopnosť regenerácie a premeny na iný identický typ buniek. Teda sú základom života a obnovy. Najväčším ložiskom kmeňových buniek je spodná vrstva pokožky. Ak behom stárnutia nie je vhodne stimulovaná ich činnosť,  tvorba nových buniek ochabuje. Na reaktivizáciu schopnosti týchto buniek je potrebné ich povzbudiť, aby mohli vznikať nové bunky a obnovila sa celistvosť štruktúry pleti.

Laboratória BIOLINE využívajú vzácny druh jablone, ktorá pochádza zo semienok vysadených v 18. storočí v náročnom prostredí v oblastiach Švajčiarska. Táto rastlina vykázala úžasné výsledky, čo sa týka rastlinných kmeňových buniek, ktoré obsahuje. Vďaka veľmi špeciálnej technológii je možné využívať ich tiež v oblasti kozmetiky na zlepšenie obnovy buniek a ich dlhovekosti.

 

Profesionálne kozmetické ošetrenie na báze rastlinných kmeňových buniek Phytostaminal, ktoré pochádzajú z jablone, kaviáru a retinolu s vysoko revitalitačnou, regeneračnou, oživujúcou a hydratačnou silou ďalších aktívnych látok. Rastlinné kmeňové bunky Phytostaminal sú bez genetickej informácie, priľnú k bunkám pokožky, vyplnia jemné vrásky, vypnú povrch pleti.  Pokožka ostáva okamžite vyhladená a napnutá, vyživená a naštartovaná k regenerácii. Toto ošetrenie oceníte aj pred spoločenskou udalosťou, efekt vydrží pár dní, a vaša pleť bude viditeľne žiariť. Vysoká koncetrácia kmeňových buniek po ošetrení pri citlivej pokožke môže spôsobiť začervenanie, vtedy odporúčame ošetrenie previesť deň pred spoločenskou udalosťou. Pre trvalejší výsledok sa odporúča podľa potreby 3-5 ošetrení v krátkom časovom období, aspoň 1 krát za týždeň, následne opakovanie ošetrenia kmeňovými bunkami je individuálne ( o pol roka, o rok), prípadne si ho môžete dopriať preventívne namiesto klasického ošetrenia jeden krát mesačne.

 

Priebeh ošetrenia:

* odlíčenie a povrchové očistenie pleti
* hĺbkové čistenie ultrazvukom pomocou Skin Scrubbera
* maska

* sérum s kmeňovými bunkami, prístrojové zapracovanie
* aplikácia záverečného krému s kmeňovými bunkami

 

CENY OŠETRENÍ

Krk a dekolt : 50 Eur

Tvár, krk:  50 Eur

Tvár, krk a dekolt: špeciálna cena 70 Eur

 

 

                              

 

OŠETRENIE OČNÉHO OKOLIA kmeňovými bunkami

 

Profesionálne kozmetické ošetrenie na báze rastlinných kmeňových buniek Phytostaminal, ktoré pochádzajú z jablone, kaviáru a retinolu s vysoko revitalitačnou, regeneračnou, oživujúcou a hydratačnou silou ďalších aktívnych látok ako bioamiskin, hexapeptid a komplex "eye life".

Ošetrenie je určené najmä klientkám so zrelou pleťou, s prvými príznakmi vrások, s výskytom opuchov v okolí očí, ale môžu ju využiť aj dámy mladších ročníkov pre osvieženie avypnutie pleti. Ošetrujeme aj pery. Rastlinné kmeňové bunky Phytostaminal sú bez genetickej informácie, priľnú k bunkám pokožky, vyplnia jemné vrásky, vypnú povrch pleti a v synergii s kaviárom a retinolom nakopávajú rýchlejšiu regeneráciu pleti. Pokožka ostáva OKAMŽITE vyhladená a napnutá, vyživená a naštartovaná k regenerácii. Toto ošetrenie oceníte aj pred spoločenskou udalosťou, efekt vydrží pár dní, a vaša pleť bude viditeľne žiariť.

                    

Priebeh ošetrenia:

* odlíčenie očí a povrchové čistenie pleti
* peeling pomocou Skin Scrubbera v širšom okolí
* rituál Details of beauty

(liftingová a uvoľňujúca maska, čistý retinol v perličkových kvapkách vo forme molekulárneho filmu, zapracované masážnymi ťahmi a mikromasážou)
*aplikácia záverečného krému s kmeňovými bunkami Phytostaminal
v spojení s kaviárom a retinolom
 

Cena ošetrenia očného okolia a pier:30 Eur

 

Pre trvalejší výsledok sa odporúča 3-5 ošetrení (podľa potreby) v krátkom časovom období, aspoň raz za týždeň, následne opakovanie ošetrenia kmeňovými bunkami je individuálne ( o pol roka, o rok), prípadne ho môžete využiť preventívne pri návšteve kozmetičky jeden krát mesačne.

                         

 

Pozývam Vás na toto exkluzívne ošetrenie a úžasným efektom, užite si svoju novú vyžehlenú pleť, využívanú klientkami aj pred spoločenskými udalosťami.

 

 

 

2. ponúkané ošetrenie od BIOLINE

 

 

LIFTINGOVÉ OŠETRENIE LIFTING CODE

MULTIÚROVŇOVÝ KÓD KRÁSY

 

nová technológienéa BIOMATRICA
ocenené BEPPA

(14. Mezinárodní kosmetický veľtrh 2012 - High quality product Award - produkt najvyššej kvality)

 

LIFTING KODE je uzatvorený v inovatívne navrhnutej formule s obsahom 4 vysoko koncentrovaných aktívnych látok pre mimoriadny liftingový a vyplňujúci efekt.

 

Pri ošetrení používame koncentrované dvojfázové vyplňujúce sérum s kyselinou hyaluronovou, liftingovú emulziu, masku Biomatrix a záverečný krém. Ošetrenie sa odporúča pred spoločenskou udalosťou, prípadne pri mesačnej návšteve kozmetičky, či ako kúra pozostávajúca z viacerých ošetrení pre dlhotvajúci efekt.

 

                
                                 

Výsledky prinášajú:

 

* NAVRÁTENIE HUSTOTY A PRUŽNOSTI PLETI

 

EXTRAKTY Z ANTARKTICKÝCH RIAS :

• POSILŇUJÚ ŠTRUKTÚRU POKOŽKY

• PODPORUJÚ SÚDRŽNOSŤ EPIDERMÁLNEJ VRSTVY

• ZLEPŠUJÚ PRUŽNOSŤ POKOŽKY

 

*  ZNOVUOBNOVENIE KONTÚR TVÁRE

 

BOOSTER (KYSELINA HYALURONOVÁ & POSILŇOVAČ ELASTÍNU)

• SPEVŇUJE A TONIZUJE

• POMÁHA K ZJEMNENIU VRÁSOK A VÝRAZU TVÁRE

• ZNOVUOBNOVUJE KONTÚRY TVÁRE A SPEVŇUJE ICH

 

* DIFÚZNE VYPLNENIE

 

VÝPLŇOVÉ POLYMÉRY a VYSOKOMOLEKULÁRNA KYS. HYALURONOVÁ

• POMÁHAJÚ ZNÍŽIŤ VIDITEĽNOSŤ VRÁSOK A RÝH

• MAJÚ NEPRIAMY VPLYV NA ZVÝŠENIE HYDRATÁCIE V DERME

 

Cena ošetrenia tváre a krku: 66 Eur

 

Na zachovanie, predĺženie a zintenzívnenie výsledkov ošetrenia v kozmetickom salóne je dôležité používať produkty na domácu starostlivosť, ktoré majú rad špecifických a doplnkových účinkov s cielenou pôsobnosťou.

 

 

 

3. ponuka - OŠETRENIA VITANGE 79

 

MOST HYDRATING   –    intenzívne   hydratačné  ošetrenie  vysoko  hydratuje,  remineralizuje   a pomáha udržiavať v pleti vodu pomocou kyseliny hyalurónovej. Udržuje a obnovuje správnu úroveň hydratácie pleti aj v tých najhlbších vrstvách.

Cena: 30 Eur

 

 

PERFECT AGEošetrenie zjemňuje črty tváre, zmierňuje známky únavy na tvári a dodáva pleti pevnosť, hĺbkovú výživu aj za pomoci špeciálnej masky na báze ceramidov III., sacharidov, aminokyselín, vitamínov E a F, kolagénových proteínov a oleja z obilných klíčkov, ktoré zlepšuje kvalitu pokožky, jej tkaniva, dodáva jej pevnosť  a obnovuje  jej tvar,  ďalej  je  použité  špeciálne
spevňujúce a výživné sérum ktoré dodáva pleti energiu a pôsobí proti starnutiu. Je obohatené o hydrolizované obilninové proteíny, ceramidy, aminokyseliny a sodík PCA. Vrásky sa zjemňujú, pleť sa stáva jasnejšia, jemnejšia a pevnejšia so zdravým tónom.

Cena: 30 Eur

 

 

SWEET RELIEF pre citlivú pleť  a pre pleť so sklonom  k červenaniu  s výťažkami  z čučoriedky, madľového oleja, pagaštanu a pupalkového oleja. Chráni a zlepšuje mikrocirkuláciu, Ďalej sa používajú zjemňujúce a spevňujúce aktívne látky ako Aloe Vera, kiwi, nechtík a morské riasy, ktoré pleti zaistia odolnosť voči javom spôsobujúcim precitlivenosť. Sérum obnovuje sviežosť, vitalitu a pohodlie pleti. Posilňuje pleť a zanecháva ju veľmi jemnú a žiarivú.

Cena: 30 Eur

 

 

PURIFYING obsahuje vyvážený koncentrát s Azeloglycinom s ďalšími aktívnymi látkami , ktorý efektívne reguluje najmä šírenie baktérii čiže zápalov a zaisťuje silný stabilizačný kozmetický účinok. Ošetrenie na navrátenie rovnováhy všetkých druhov pleti, najmä zmiešanej, nečistej a mastnej pleti. Obnovuje správnu úroveň kyslého pH, hydratuje, znižuje šírenie baktérií a zápalov.

Azeloglycín®

Má zvláštne ochranné vlastnosti pre reguláciu čírenia baktérii. Normalizuje nadmernú sekréciu mazu a prispieva k zníženiu začervenania a podráždenia. Je získaný z azelaovej kyseliny.

Výťažok z topoľa čierného

Tento výťažok má výborné stabilizačné a zjemňujúce vlastnosti, ktoré prispievajú k zmenšovaniu rozšírených pórov a znižujú nadmernú sekréciu mazu.

Rastlinné oleje + NMF

Kombinácia týchto látok udržiava a obnovuje rovnováhu vody a lipidov v pokožke. Posilňuje ochrannú bariéru a pleť zanecháva jemnú a chránenú pred dehydratáciou.

Cena: 30 Eur
 

 

 

3. ponuka -  CHEMICKÝ PEELING PRIMALUCE

 

PRIMALUCE – chemický peeling na báze 40% AHA kyselín, bieliace ošetrenie na minimalizáciu a odstránenie pigmentových škvŕn, redukciu vrások, jazvičiek a fľakov po akné. Ošetrenie sa prevádza v jesenom a zimnom období, je potrebných v závislosti od stavu pleti 4-6 ošetrení, frekvencia ošetrenia 2-3  týždne.

Cena: 35 Eur

(možnosť hlbkového vyčistenia + 5 Eur)

Kúra 5 ošetrení: 150 Eur

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie