LASOCARE

NA STRÁNKACH PRACUJEME

LASOCARE GÉL


Gél v súčinnosti s laserom pracuje na báze fotorezonančnej gelovej metódy - Lasocare®. Táto metóda spevňuje kolagénové vlákna tváre, krku a dekoltu, zvyšuje tonus ošetrenej pleti a znižuje tým profil vrások.

 

 

PRED OŠETRENÍM                                                                            PO OŠETRENÍ

 


Švajčiarsky prípravok Lasocare gél je laserový prípravok, ktorý je potrebné aktivovať pôsobením lasera. Vďaka laseru sú aktívne látky obsiahnuté v prípravku schopné postupne sa uvoľňovať a udržiavať liečivý proces hojenia pleti až po dobu 30 dní. Predpokladom udržiavania hojivého procesu je každodenné dopĺňanie gélu a jeho aktívnych látok pleti. Najneskôr po uplynutí 30 dní je potrebné opätovné ošetrenie pleti laserom, na základe stavu pokožky sa individuálne odporučí interval aktivácie.


Pri optimálnom používaní pracuje Lasocare gél v 3 fázach:

- výdatné a presne cielené okysličenie bunkových štruktúr na úrovni pórov, účinné omladenie pleti
- optimálne hydratovanie pleti
- ochranný film pleti je postupne zbavený povrchových aj hĺbkových baktérií, ide o šetrné a účinné ošetrenie pleti, ktoré je v súlade s prirodzenými funkciami organizmu a nespôsobuje sekundárne alergické reakcie

 

Kedy používať Lasocare?

Lasocare® aplikujeme u klientiek, u ktorých sa prejavuje sklon k tvorbe vrások, nevyrovnanému vyživovaniu povrchu pleti a na pleti náchylnej  k zanášaniu pórov a prejavom tzv. nečistej pleti.

Ošetrovanie pleti pomocou metódy Lasocare je dostatočnou a plnohodnotnou metódou starostlivosti o problematickú pleť, ale zároveň je možné ju kombinovať s inými osvedčenými metódami kozmetičiek, napr. hĺbkovým čistením pleti.

15,6 Eur/celá tuba na mesiac používania

 

Viac informácií nájdete na prospekte.

 


SMARAGD KRÉM

 

Koncentrovaný tekutý krém, ktorý kožným kmeňovým bunkám vracia schopnosť opravovať škody, vzniknuté starnutím. Veľmi efektívne vyhladzuje vrásky, zabraňuje vysychaniu pokožky a takisto pomáha ukľudňovať alergie.

Smaragd krém obsahuje látky zo starej švajčiarskej odrody mimoriadne odolnej a húževnatej jablone. Zmes sprievodných molekúl z kmeňových buniek tejto jablone poskytol vhodný spôsob starostlivosti o pleť, ktorý sa na rozdiel od iných prípravkov nesnaží zahladzovať stopy starnutia buniek, ale tomuto starnutiu aktívne zabraňuje.


Použitie:

Krém Smaragd je koncentrovaný, má vysoký obsah účinných látok a dovoľuje tak použitie na vlhkú pleť vo veľmi tenkej vrstve pleť. Ako obvykle dôkladne očistite očistu zakončite opláchnutím veľkým množstvom vody, ak používate laserový prípravok Lasocare Basic gél, votrite ho v tenkej vrstve do pleti ako základ, pokračujte nanesením mierneho množstva lotion Lasocare Smaragd, najlepšie na ešte mierne vlhkú pleť. Prípravok vpravujte do pleti krúživými pohybmi, to vedie k optimálnemu rozdeleniu prípravku po povrchu a jeho transportu do hlbších vrstiev pleti. Povrch je na dotyk zamatový, ľahko pružný a vitálny.

29,28 Eur za celú tubu na domáce použitie

 

Aktivácia gelu biostimulačným laserom 10,- Eur

Aktivácia gelu biostimulačným laserom spolu s diamantovou dermabráziou 19,80 Eur

 

Viac informácií nájdete na prospekte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie