postava

B O D Y    C O N C E P T

 

BIOLINE JATÓ sa drží na špičke vo využití novej biotechnológie. V produktoch začal ako prvý využívať nanotechnológie, neskôr rastlinné kmeňové bunky. Neustále vyvíja nielen aktívne látky, ale aj ich nosiče, ktoré zabezpečia hlbší a dlhotrvajúcu účinnosť aktívnej látky. Preto máte istotu, že váš salón bude pracovať v súlade s najnovšími trendami vo svete kozmetiky.Srdcom zloženia produktov Body Concept od Bioline Jató sú Cell-revense, Liporeducel complex a pro elasticiti complex, ktoré prinášajú intenzívne účinky. Kompletné ošetrenie bude pozostávať z 5 etáp, ktoré spoločne zaručujú intenzívne a komplexné ošetrenie za účelom boja proti všetkým fyziologickým zmenám ovplyvňujúcich vzhľad nášho tela.

images2

 

ŠPECIÁLNE OŠETRENIA, OCHRANA
Funkčné spôsoby, ako vyvrátiť škody spôsobené zadržiavaním vody a celulitídou, lokálnou adipozitou, uvoľnenou a starnúcou pokožkou. Produkty podľa riešeného problému obsahujú 3 účinné komplexy: Blu Technology a Cell-Reverse Seaweed, Liporeducer Complex a Pro-Elasticity Complex.

LOKALIZOVANÉ LIEČBY
Zameriava sa na konkrétne oblasti tela: brucho a zadok postihnutých adipozitou a ťažkými nohami spôsobenými prebytočnými tekutinami.

Profesionálny a individuálny spôsob liečby, vyvážená strava, zdravý životný štýl a neustále používanie najvhodnejších domácich produktov zaručujú prirodzené, viditeľné a dlhotrvajúce výsledky. V širokom sortimente produktov, ktoré možno rôzne kombinovať, nájdete riešenie pre všetky problémy pokožky.

masaz

 

VULKANICKÝ LIPOLYTICKÝ ZÁBAL/THERMOSHAPE

 

lávový piesok/extrakt z pomaranča/extrakt so zázvoru/liporeducel komplex

 

Originálne zloženie, ktoré znižuje výskyt tukových vankúšikov a zároveň vyhladzuje pokožku. Inovatívny produkt účinkuje predovšetkým v oblasti brucha, bokov, stehien a zadku, ktorým dodáva krajšie kontúry.

So zábalom je vhodné aplikovať lymfomasáž(pri kompletnom ošetrení je v cene) a pre znásobenie účinku odporúčam používať na domáce ošetrenie Redukčný aktívny krém/REDUCELL.

 

 

DRENÁŽNY MORSKÝ ZÁBAL/ALGO DRN

 

extrakt z hedých rias/morská soľ/extrakt z listnatca/cell-recerse seaweed

Mimoriadne účinné bahno, ktoré sa zameriava na kritické miesta postihnuté nedokonalosťami, spôsobených celulitídu aj nadmerným zadržiavaním vody v tele. Vysoká osmotická výmenná schopnosť poli a vlastnosti aktívnych látok v bahne napomáhajú normalizovať vzhľad pomarančovej kože a prinavrátiť telu jednotu, pevnosť a dodáva mu pocit ľahkosti. So zábalom je vhodné aplikovať lymfomasáž (pri kompletnom ošetrení je v cene )a pre znásobenie účinku odporúčam používať na domáce ošetrenie Zoštíhľujúci soľný krém.

 


BANDÁŽ/SCULPT&DRN

 

Odporúčam kombinácie s bandážou pre zvýšenie účinku ošetrenia na dolné končatiny.

(morská soľ/extrakt z brezy/zelený kávový extrakt/cell-recerse seaweed).

Celková stratégia boja proti celulitíde, tukovým vankúšikom. Vhodné na opuchy a pocite ťažkých nôh s použitím peelingu a s aktívnymi koncentrátmi, príp. aj so zábalom.

 

 

SPEVŇUJÚCI ZÁBAL Z BIELYCH KVETOV/TONE&SHINE

 

olej zo sladkých mandlí/extrakt z orchideí/extrakt z lotosového kvetu

Odporučam pre stimuláciu tvorby kolagénu, elastínu a spevneniu pleti, na ochabnuté miesta a kožné riasy.

Pre znásobenie účinku odporúčam používať na domáce ošetrenie spevňujúci elastizujúci krém.

 

 

CENY

Peeling           5 Eur

Koncentráty   5 Eur

drenážny

termogénny

elastizujúci

Zábaly            25 Eur

drenážny

modelujúci termický

spevňujúci      20 Eur

Bandáž          25 Eur

(1ks/6m)

Záver.krém    3 Eur

 

Ceny sú orientačné, je možné ich upraviť podľa individuálnych potrieb po konzultácii a prispôsobiť podľa potreby a finančných možností

– od ekonomického až po luxusný.

 

Profesionálne produkty BODY CONCEPT:

Bioaroma Relaxačný olej
Bioaromatický Energy olej
Telový peeling s morskou soľou
GLYCO Peel AHA Obnovujúci chemický peeling
Drenážny aktívny koncentrát
Lipoaktívny termogénny koncentrát
Spevňujúci elastizujúci koncentrát
ALGO DRN Drenážny morský zábal
Vulkanický lipolitický zábal
Spevňujúci zábal z bielych kvetov Wrap
Sculpt & DRN Bandage
Drenážny anticelulitídny olej
Liposhape krém
Hydratačné telové mlieko