Syn Care - DERMABOTEXIN

CIELENÁ STAROSTLIVOSŤ PROTI MIMICKÝM VRÁSKAM - bezpečne a bez injekcií

NAJVYŠŠIA KONCENTRÁCIA DermaBotexu v EURÓPE

 

Čo sú to vrásky ?

Neexistuje presná kozmetická alebo dermatologická definícia vrások. Vráska je postupne vznikajúci, úzky, rôzne hlboký pokles kožného reliéfu, ktorý má dve základné príčiny a to:

* MIMICKÉ VRÁSKY - vznikajú na čele, v okolí očí a úst. Príčinou sú pravidelné zmeny napnutia kože pri činnosti mimických svalov.
* VRÁSKY AKO NÁSLEDOK STÁRNUTIA KOŽE - prvé vrásky sa objavujú medzi 25. až 35. rokom života. Začína dochádzať ku ubúdaniu kolagénu. Predčasné starnutie pleti je aj bežný jav vyvolaný nadmerným opaľovaním.

Kozmetička nemôže robiť chirurgické zákroky ani aplikovať injekcie, môže však pri svojej práci používať podobné látky ako používa lekár!

 

Na Slovensku sa aplikuje

* lekársky botox t.j. Botulotoxín (klobásový jed) alebo Disport (obľúbenejší). Obe látky sa vpravujú injekčne, aplikuje ich lekár.
* kozmetický botox, ktorý aplikuje kozmetička. SynCare uviedla na trh rad Dermabotexin s látkou ARGIRELINE doplnený o látku THALASINE.

Aplikujú sa prípravky vysokej kvality pre zákazníčky,ktoré chcú odstrániť mimické vrásky

BEZ injekčnej aplikácie Botoxu.
ARGIRELINE - oligobotulotoxín

 

* acetylovaný hexapeptid zložený z vzájomne spojených aminokyselín a kyseliny octovej, je to peptid
* látka pôsobí na sval rovnako ako botulotoxín avšak narozdiel od botulotoxínu je Argireline úplne bezpečný a netoxický!
* určnený predovšetkým na mimické vrásky - čelo, okolie očí a úst
* Syncare využíva ARGIRELINE ako základnú účinnú látku v DERMABOTEXIN

THALASINE - prírodná látka z morskej riasy

 

 

SYNCARE majú NAJVYŠŠIU koncentráciu DermaBotexinu v EURÓPE!

 

* v sére DermaBotexin - 18%
* v kréme DermaBotexin 13%
Tieto dva prípravky sú určené aj na domácu starostlivosť, po tridsaťdňovej pravidelnej aplikácii je znížená hĺbka vrásky o 27%
* v salónnej aplikácií Triabotulotoxin Kit profi care 33%

 

POSTUP OŠTERENIA:

* odlíčenie pleti
* peeling
* aplikácia tonika
* aplikácia 33% séra Triabotulotoxín Kit Profi Care, prípravok pre profesionálnu salónnu starostlivosť obsahuje kombináciu troch najúčinnejších látok, ktoré pôsobia proti mimickým vráskam. Oligopeptidy podobné častiam molekuly botulotoxínu uvolňujú napätie mimických vrások, ktoré sa po aplikácii rýchlo vyhladzujú.Aplikuje sa vždy pomocou InDermu. InDERM je aplikátor na lokálnu transkutánnu aplikáciu sér, má tupé zakončenie, umožňuje presné tlakové dávkovanie na miesto aplikácie bez narušenia celistvosti pokožky. Zaručuje vysoký prestup účinnej látky do pokožky. Triabotulotoxín obsahuje okrem Argireline aj látku dimethylaminoetanol (DMAE), ktorý pôsobí relaxačne na mimické svaly.
* aplikácia DermaBotexin alginátovej masky s CPK,BIO, koncentrácia Thalasinu 1,5%, intenzívne vypína mimické vrásky, určená na všetky typy pleti, aplikuje sa aj cez očí
* aplikácia AMPUTOXIN-u s koncentráciou oligoBotulotoxinu 15%, do dvoch minút uvoľňuje napätie drobných mimických vrások, bez konzervačných látok a parfémov, úplne bezpečný aj pri pravidelnej každodennej aplikácii
* aplikácia krému

OŠETRENIE s vysokou koncentráciou dermabotexínu je vhodné pre klientky s mimickými vráskami, cca od 30-35 rokov vyššie. Aplikáciu môžete opakovať po 3 týždňoch. Dôležité je pokračovať v domácej starostlivosti buď krémom alebo sérom, koncentrácia botexu však musí byť minimálne 10% aby sa sparalyzoval sval. Prípravky si zakúpite priamo v salóne, informovať sa môžete telefonicky, alebo e-mailom. Botex nie je výživa! Je to paralyzovanie svalu.

 

AK MÁ KLIENTKA PICHNUTÝ LEKÁRSKY BOTOX, NEMÁ VÝZNAM APLIKOVAŤ KOZMETICKÝ BOTEX !!!

 

 

CENA: vertikálna vráska - sted čela a okolie úst.35 EUR
TERAZ UVÁDZACIA CENA 29 Eur

 

CENA: horizontálne vrásky na čele a vertikálna čelová 38  EUR
TERAZ UVÁDZACIA CENA 32 Eur

 

CENA: nosoperové vrásky 43 Eurt
TERAZ UVÁDZACIA CENA 37 Eur

 

Ceny sú orientačné, závisí od hĺbky a množstva vrások.

 

Dĺžka ošetrenia cca 90 minút

 

 

Aplikácia botexu – čelo, okolie očí, okolie úst

ČERPANIE

DOVOLENKY

25.3.2019 - 12.4.2019

prosím kontaktovať

až po 9.4.2019

 

 

 

 
 

    

 

     FOTOOMLADENIE

                 tvár

             (40 Eur)

          teraz 33 Eur

        tvár+krk+dekolt

              (60 Eur)

          teraz  46 Eur