Nu Skin® je poprednou spoločnosťou vo sfére kozmetického priemyslu, ktorá disponuje vedecky vyspelými technológiami pridávania ingrediencií a receptúrami prínosnými pre pokožku, ktoré obsahujú iba tie najlepšie prísady.

Ponúkam skrašľovaciu procedúru galvanickou žehličkou na vrásky Nu Skin Galvanic Spa System™ II s použitím prípravkov Nu Skin ageLOC® a Tru Face Line Corrector. Počet sedení je individuálny, závisí podľa stavu pleti.


Procedúra, ktorá zaberie len pár minút vášho času.

 

Keď vaša pleť pôsobí unavene a vystresovane a nemáte dostatok času na celú kozmetickú procedúru je tu pre vás exkluzívna patentovaná technológia s prístrojom ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a špeciálne vyvinutými gélmi na tvár. Pleť očistíme a následne použijeme predošetrovací gél, ktorý napomáha odstrániť nečistoty, takže vaše póry potom môžu opäť dýchať a zároveň pripravuje vašu pleť na ošetrenie ošetrovacím gélom. Novo vyvinutý ošetrovací gél obsahuje všetky účinné látky pôvodného produktu a teraz navyše aj vďaka technológii ageLOC® patentovanú novú zmes, ktorá napomáha spomaľovať príznaky starnutia pôsobením na ich primárne zdroje.
Ďalším zaujímavým produktom v rade Nu skin je Tru Face Line Corrector, ktorý obsahuje revolučný pro-kolagén peptid, ktorý napomáha zjemniť stredné až hlboké línie v okolí úst, očí a na čele len v priebehu 4. týždňov. Palmitoyl pentapeptide-3 – vysiela bunkám produkujúcim kolagén signály na zabránenie starnutia a pomáha znížiť výskyt miernych až hlbokých línií.
 

ČERPANIE

DOVOLENKY

25.3.2019 - 12.4.2019

prosím kontaktovať

až po 9.4.2019

 

 

 

 
 

    

 

     FOTOOMLADENIE

                 tvár

             (40 Eur)

          teraz 33 Eur

        tvár+krk+dekolt

              (60 Eur)

          teraz  46 Eur