Ste priaznivcom bioproduktov?

Objavte jednotku v biokozmetike,

liečivú silu rastlín Dr. Hauschka


Kozmetika Dr.Hauschka sa skladá z prírodných zložiek, ktoré odpovedajú prirodzeným procesom kožného aparátu, neobsahujú žiadne syntetické, konzervačné, farbiace alebo vonné látky. Stimuluje zdravú rovnováhu pokožky a aktivuje jej prirodzené sily, ktoré vedú k vlastnej náprave. Rastlinky sú kultivované biodynamickým spôsobom, vo vlastných záhradách, alebo pochádzajú z ekologického pestovania a kontrolovaného voľného zberu. Všetky prípravky kozmetiky Dr.Hauschka nesú značku kvality nezávislého skúšobného inštitútu BDIH „kontrolovaná prírodná kozmetika“.
Na Slovensku ponúka špeciálne procedurálne ošetrenie Dr. Hauschka len 5 salónov, takže je mi cťou a potešením pripraviť Vám tento luxusný kozmetický zážitok v mojom kozmetickom štúdiu.
Nemôžem nespomenúť, že voči tejto luxusnej značke neostali chladné ani svetové celebrity ako Jennifer Aniston, Cate Blanchet, Madonna, Cher, Helena Christiansen, Jade Jagger, Kate Moss, či Brad Pitt a mnohi ďalší.


Čo môžete čakať od ošetrenia?


Špeciálne kozmetické ošetrenie harmonizuje človeka ako celok. Má dlhodobo doznievajúci efekt. Ošetrenie sa líši od ostatných obvyklých spôsobov kozmetickej starostlivosti v našich salónoch inými postupmi a metódami. Mimo aplikácie kozmetických prípravkov zahŕňa aj bylinný kúpeľ nôh, čím sa Váš organizmus začne zahrievať a lepšie bude následne príjmať kozmetické produkty, ďalej nasleduje uvoľnenie a masáž dolných končatín, rúk, šije, čím sa postune zahreje celý organizmus, budete sa cítiť uvoľnená a kľudná. Nasleduje lymfatická stimulácia štetcami z prírodného vlasu, čo je aj srdcom samotného ošetrenia. Stimulácia lymfatických bodov sa prevádza na čistej, suchej pokožke a má posilňujúci účinok pre celý organizmus. Vďaka jemným pohybom štetcov a rúk sa podnecuje rytmický tok tekutín v podkožnom väzivovom vlákne. Tok tekutín väzivového vlákna sa vďaka lymfatickej stimulácií napája na cirkuláciu lymfatického systému. Vedie priamo k zbernému centru pre lymfatické cievy, pritom sa nepriamo harmonizuje cirkulácia tekutín v celom organizme. Týmto ošetrením docielime harmonizáciu celého organizmu s dlhodobým efektom. Samozrejmosťou je poradenstvo


DRUHY OŠETRENÍ

 

 


Čistenie pre aknóznu a nečistú pleť
Bylinný kúpeľ nôh,  uvoľnenie šije, očistenie a tonizácia pleti, starostlivosť o oči a pery, naparenie pomocou kompresií, hĺbkové čistenie pleti, čistiaca maska, posilňujúca denná starostlivosť, kontrakcia nôh , prepúdrovanie.
Čas/cena: 1 hod. 10 min / 30€


Čistenie pleti
Bylinný kúpeľ nôh,  uvoľnenie šije, uvoľnenie horných a dolných končatín, očistenie a tonizácia pleti, starostlivosť o oči a pery, naparovací kúpeľ, hĺbkové čistenie pleti, čistiaca maska, posilňujúca denná starostlivosť, uvoľnenie nôh, prepudrovanie.
Čas/cena: 1 hod.30 min. / 36€

 

Revitalizujúce ošetrenie
Bylinný kúpeľ nôh,  uvoľnenie šije, očistenie a tonizácia pleti, uvoľnenie pokožky pomocou kompresií, čistiaca maska,lymfatická stimulácia štetôčkami z prírodného vlasu, pleťová kúra, pleťová maska, posilňujúca denná starostlivosť, kontrakcia nôh.
Čas/cena: 1 hod. 30min. / 33€


Uvoľňujúce ošetrenie - vhodné ošetrenie aj pre pánov
Bylinný kúpeľ nôh, uvoľnenie šije, uvoľňujúca masáž dolných a horných končatín,očistenie a tonizácia pleti, lymfatická stimulácia štetôčkami z prírodného vlasu, pleťová kúra, pleťová maska, masáž dekoltu, posilňujúca denná starostlivosť, kontrakcia nôh, prepudrovanie.
Čas/cena: 1 hod. 50 min / 38€


Klasické ošetrenie - TOP BIO OŠETRENIE

Bylinný kúpeľ nôh (podľa individuálneho výberu levanduľa, citrón, šalvia) uvoľnenie a masáž dolných a horných končatín, uvoľnenie šije, odlíčenie a očistenie a tonizácia pleti, starostlivosť o oči a pery, naparovací kúpeľ pomocou kompresií, čistiaca bahenná maska, lymfatická stimulácia štetôčkami z prírodného vlasu, pleťová kúra, pleťová maska, masáž dekoltu, posilňujúca denná starostlivosť, kontrakcia nôh, prepúdrovanie.       

Čas/cena:  do 2 hod. 10 min./ 53€

 

 

ODPORÚČANÁ DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

 

  DENNÁ STAROSTLIVOSŤ NOČNÁ STAROSTLIVOSŤ
TYP PLETI Ranné čistenie Základná denná starostlivosť Denná starostlivosť Večerné čistenie Nočná starostlivosť Intenzívna nočná starostlivosť
NORMÁLNA Čistiaci krém Pleťové tonikum Kdoulový krém Čistiaci krém Pleťové tonikum Pleťová kúra - 28 dní, 2-4x do roka
SUCHÁ Čistiaci krém Pleťové tonikum Pleťové mlieko, Ružový krém Čistiaci krém Pleťové tonikum Pleťová kúra - 28 dní, 2-4x do roka
CITLIVÁ Čistiaci krém Pleťové tonikum Pleťové mlieko, Ružový krém Čistiace mlieko Pleťové tonikum Pleťová kúra Sensitiv, 2-3 mes.,kúra 03 – 4x/r.-aj na den miesto tonika
ZMIEŠANÁ Čistiaci krém Pleťové tonikum Spezial Melisse krém
 
Čistiaci krém Pleťové tonikum Spezial Pleťová kúra - 28 dní, 2-4x do roka
MASTNÁ, NEČISTÁ Čistiaci krém Pleťové tonikum Spezial Pleťový olej Čistiaci krém Pleťové tonikum Spezial Pleťová kúra - 28 dní, 2-4x/r.
al.inten.kúra 01,al.02-4x/r.
ZRELÁ Čistiaci krém Pleťové tonikum
Regeneračné sérum
Pleť.mlieko Ružoý krém
Regeneračný krém
Čistiaci krém Pleťové tonikum
Regeneračné sérum
Intenz.pleť. kúra 04- 4x /r
(aj deň miesto tonika)
Inten.pleť.kúra
05-4x/r.

• Pri návšteve kozmetického štúdia máte možnosť objednávky kozmetických produktov na domáce použitie.

 

NOVINKA v Dr.Hauschka MED

Kosmatcový pleťový krém 40ml

Je určen k základní denní péči pro vysoce suchou, šupinatou a ke svědění náchylnou pleť a při výskytu neurodermititidy.

Kosmatcový pleťový krém poskytuje úlevu okamžitě po nanášení. Jeho hydratační složky zmírňují dehydrataci pokožky a tím související podráždění.

Kosmatcový krém se rychle vstřebává a nezanechává žádný lesklý povrch.

Chrání pokožku jako neviditelný film před vnějšími vlivy. Testované osoby s dermatitidou potvrzují jeho mimořádné pěstící vlastnosti a blahodárný pocit.

Krém je také vhodný pro děti.

Neobsahuje jakékoliv syntetické konzervační, barvící nebo vonné látky.

Záměrně bez parfemace.
Vhodný jako podklad make-upu.

Návod k použití: Naneste 1x až 2x přes den na obličej. Pokud budete chtít můžete po vstřebávání krému nánest Dr.Hauschka make-up.
 

 

Viac info na: http://www.drhauschka.cz